Článek ve Stavebnictví 11/22

4.10.2022 proběhl seminář na téma: „Prefabrikované vodohospodářské stavby a jejich technologické vystrojení“ s akreditací u ČKAIT, kde jedním z přednášejících byl náš ředitel Ing. Martin Valečka. Odkaz na článek.

Změna – Ing. Regnerová

Kolegyně Ing. Regnerová se vdala a nyní jí u nás najdete pod jménem Ing. Tereza Dlouhá. Nový email je tereza.dlouha@mvprojekt.cz, telefonní kontakt zůstává stejný. Gratulujeme!

Nová provozovna Kraslice

2.1.2019 jsme otevřeli novou provozovnu naší firmy MV projekt spol. s.r.o. v Kraslicích, kterou jsme vlastnoručně zrekonstruovali.

 

 

tl_files/images/kraslice.jpeg

 

 

Článek ve Stavebnictví 12/17

V časopisu Stavebnictví byl vydán náš článek o realizaci projektu: Oprava výpustního zařízení Máchova jezera. Naše společnost k tomuto projektu vypracovala několik části dokumentace (dokumentaci pro vydání stavebního povolení, realizační dokumentaci a dokumentaci skutečného provedení stavby) a pasport stavby. Odkaz na článek.

Článek ve Stavebnictví 03/17

V časopisu Stavebnictví byl vydán náš článek o realizaci projektu: Rekonstrukce ČOV Česká rafinérská, Kralupy nad Vltavou. Naše společnost k tomuto projektu vypracovala několik části dokumentace (dokumentaci pro vydání stavebního povolení, realizační dokumentaci a dokumentaci skutečného provedení stavby) a pasport stavby. Odkaz na článek.

Článek ve Stavebnictví 12/16

V časopisu Stavebnictví byl vydán článek o realizaci projektu návštevnického střediska Vodní dům. Naše společnost k tomuto projektu vypracovala část dokumentace. Odkaz na článek.

Změna sídla

Ke dni 2.7.2016 bylo oficiálně změneno sídlo naší společnosti. Aktuální adresa sídla je: V Zahrádkách 2838/43, 130 00 Praha 3.

Reference

Na úvodní stránku bylo přidáno několik referencí. Další budou postupně přibývat i s fotogaleriemi.

Spuštění webu

Právě byl spuštěn náš nový web